Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
26. jul
18:30
Ølstykke FC (8)
Virum-Sorgenfri BK (4)
ANN
Træningskamp Sjællandsserien Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. jul
19:00
Ølstykke FC (1)
LSF (11)
Træningskamp Danmarksserie Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. aug
18:30
Ølstykke FC (9)
Vejby IF
Træningskamp Sjællandsserien Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. aug
13:00
Ølstykke FC
Jægerspris IK
Træningskamp Serie 2 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. aug
11:00
Ølstykke FC
BSF
Træningskamp U14 Drenge Mester Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. aug
19:00
Ølstykke FC
Hundested IK
M+45 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. aug
11:00
Ølstykke FC
Brønshøj/Fix
Træningskamp U14 Drenge Mester Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. aug
12:00
Ølstykke FC (10)
Såby Fodbold (12)
Træningskamp Sjællandsserien Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. aug
14:00
Ølstykke FC
Ølstykke FC
Træningskamp U14 Drenge Mester Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. aug
18:30
Ølstykke FC
Frederikssund IK
U21 B, 2024 efterår (2003 og yngre) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. aug
19:00
Ølstykke FC (3)
Skibby IK
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. aug
18:30
Ølstykke FC (4)
BK Friheden (7)
Træningskamp Serie 3 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. aug
18:45
Ølstykke FC (S3)
FC Lejre (S2)
Herreserie pokalen 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. aug
19:00
Ølstykke FC
Ejby IF 1968
M+45 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. aug
18:30
Ølstykke FC
Skjold
Gjensidige Kvindepokalen 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. aug
18:30
Ølstykke FC (2)
Ramløse IF (2)
Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (12) 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:00
Ølstykke FC (1)
Ølstykke FC (2)
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. aug
18:00
Ølstykke FC
Måløv BK
Træningskamp U14 Drenge Mester Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. aug
18:30
Ølstykke FC
Taastrup FC
Sjællandsserien Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. aug
19:00
Ølstykke FC
Glostrup
U17 Drenge Liga 2 Efterår (08) 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:00
Ølstykke FC
Virum-Sorgenfri BK
U15 Drenge Mester (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:00
Ølstykke FC
Allerød Fodbold Klub
U15 Drenge 2 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
14:00
Ølstykke FC
Slangerup & Omegn IF
Serie 5 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
14:00
Ølstykke FC
Karlslunde IF
U16 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:00
Ølstykke FC
LSF
8:8 U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:00
Ølstykke FC
BSF
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:00
Ølstykke FC
Himmelev-Veddelev BK
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:00
Ølstykke FC
Hundested IK
U15 Piger 2 (10) Efterår Pulje 1
|